Rimini Street oferuje obsługę informatyczną dla firm każdej wielkości

Rimini Street oferuje obsługę informatyczną dla firm każdej wielkości post thumbnail image

Rimini Street oferuje obsługę informatyczną dla firm każdej wielkości

Osbługa informatyczna firm czy jest bezpieczna zabezpieczenie informatycznedla firm?

Czy i kiedy jest potrzebny Osbługa informatyczna firm zabezpieczenie informatyczne dla firm magazynowych?


Usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw od dostawcy zewnętrznego są często bardziej responsywne, osobiste i kompleksowe. Firmy takie jak Rimini Street zrewolucjonizowały doświadczenie wsparcia dzięki swojemu zespołowi inżynierów ekspertów. Mając średnio ponad 20 lat doświadczenia, odpowiadają w ciągu kilku minut od zapytania klienta. Ich kompleksowe usługi wsparcia obejmują wszystko, od bezpieczeństwa i interoperacyjności między stosami technologicznymi, do poprawek błędów i zgodności podatkowej.

IT, marketing i doradztwo biznesowe

Konsultant biznesowy specjalizuje się w konkretnej dziedzinie i jest w stanie zapewnić zalecenia, które przyniosą korzyści firmie na wiele sposobów. Konsultant ds. zasobów ludzkich pomoże firmie zatrudnić wyjątkowych pracowników i zająć się takimi kwestiami jak satysfakcja pracowników, rozwiązywanie konfliktów i filozofie zarządzania. Konsultant biznesowy upewni się również, że firma stosuje się do właściwych praktyk personalnych. Konsultant biznesowy specjalizujący się w technologii informacyjnej może pomóc firmie we wdrażaniu nowych technologii i obsłudze ważnych zmian. Ponadto, mogą pomóc firmie określić, jakie oprogramowanie należy wdrożyć.

Szukając konsultanta, należy zadać kilka pytań, aby ocenić jego doświadczenie i pochodzenie. Zapytaj o wykształcenie konsultanta i posiadane przez niego certyfikaty. Możesz również zapytać konsultanta o jego CV, aby uzyskać wyraźniejszy obraz rodzaju umiejętności, jakie posiada. Ponadto, należy również sprawdzić, czy konsultant jest skłonny do kontynuowania edukacji i utrzymywania swoich umiejętności na bieżąco.

Nawiązanie kontaktu z klientami jest ważną częścią marketingu firmy konsultingowej. Możesz to zrobić za pomocą różnych metod, takich jak blogowanie, podcasting i marketing w mediach społecznościowych. Zdrowa mieszanka marketingu bezpośredniego i kontaktów online pomoże Twojej firmie konsultingowej odnieść sukces. Ważne jest również, aby mieć silny szablon propozycji dla klientów i elevator pitch.

Wsparcie dla oprogramowania dla przedsiębiorstw

Oprogramowanie dla przedsiębiorstw jest przeznaczone do wspierania działalności dużych organizacji. Firmy te zazwyczaj zatrudniają setki lub tysiące pracowników, posiadają dział kadr i skomplikowany zestaw przepisów prawa pracy. Nieprzestrzeganie tych praw może mieć poważne konsekwencje finansowe i prawne. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby zapewnić, że oprogramowanie dla przedsiębiorstw działa prawidłowo.

Jednym ze sposobów zapewnienia wydajnej pracy oprogramowania jest użycie oprogramowania, które wspiera zautomatyzowane procesy. Dzięki temu Twój zespół wsparcia będzie dokładnie wiedział, jakie problemy występują i kiedy powinny zostać rozwiązane. Dodatkowo, ten rodzaj oprogramowania jest przeznaczony do zbierania metryk, które mogą pomóc w poprawie doświadczenia obsługi klienta. Na przykład, pozwoli to organizacjom monitorować, jak długo zajmuje pracownikom rozwiązywanie problemów, ile problemów logują dziennie, a ilość czasu, jaką każdy pracownik spędza nad każdą sprawą.

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw z ulicy Rimini

Zespół wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street pracuje z firmami azjatyckimi od wielu lat. Dzięki temu doświadczeniu zrozumieli oni wyjątkowe wyzwania, przed którymi stoją azjatyckie firmy. Wiedzą, jak pomóc tym firmom osiągnąć sukces. I wiedzą, jak to zrobić, zapewniając jednocześnie spersonalizowaną i uprzejmą obsługę. Zespół wsparcia jest zawsze dostępny i chętnie odpowiada na pytania.

Firmowy program wsparcia premium oferuje zaawansowane funkcje i dostosowane do potrzeb wsparcie w celu przedłużenia okresu eksploatacji oprogramowania dla przedsiębiorstw. Pomaga to klientom w optymalizacji inwestycji i zmniejszeniu kosztów operacyjnych. Imponujące osiągnięcia firmy sprawiły, że Rimini Street stała się zaufanym partnerem znaczących klientów. Doskonałe wyniki finansowe firmy pomogły również ugruntować jej pozycję lidera na rynku wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Z zespołem wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street, firmy mogą być pewne, że otrzymają pomoc, której potrzebują, aby osiągnąć swoje cele biznesowe. Jako lider w branży wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw, Rimini Street oferuje swoim klientom pełen pakiet usług. Zespół wsparcia technicznego szybko i sprawnie odpowiada na zgłoszenia. Oferuje również 10-minutowe SLA dla spraw priorytetowych.

W miarę jak agencje rządowe starają się poprawić czas reakcji na potrzeby obywateli i zmodernizować swoje usługi publiczne, muszą znaleźć sposób na usprawnienie swoich działań, jednocześnie maksymalizując swoje istniejące inwestycje w IT. Rimini Street zapewnia klientom rządowym hybrydowe podejście do IT, pozwalając im na wprowadzanie innowacji wokół ich podstawowych systemów oprogramowania korporacyjnego przy jednoczesnym zachowaniu wartości poprzednich inwestycji. Skupiając się na innowacyjnych technologiach i zapewniając kompleksowy model wsparcia, Rimini Street pomogło rządom państwowym i lokalnym zaoszczędzić miliony dolarów w wydatkach operacyjnych. Rozwiązania Rimini Street w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw mogą uwolnić zasoby potrzebne do inwestowania w inicjatywy rozwojowe.

Rimini Street pomogło Uniwersytetowi Technologii Sydney w migracji platform technologicznych i systemów IT. Dzięki temu skrócił się czas oczekiwania na wsparcie, poprawiła się jakość usług i bezpieczeństwo.

Rimini Street wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego

Rimini Street jest firmą wspierającą oprogramowanie dla przedsiębiorstw, która oferuje kompleksowe usługi dla całego cyklu życia oprogramowania. Jej usługi wsparcia obejmują wsparcie niestandardowego kodu, wsparcie wydajności, wsparcie interoperacyjności i zgodności podatkowej. Z oceną zadowolenia klienta 4,8, Rimini Street zapewnia wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw, które wykracza poza standardowy model wsparcia oprogramowania.

Największym rywalem firmy jest Spinnaker Support, kierowana przez CEO Matta Stava. Świadczy ona usługi konsultingowe w zakresie SAP i wsparcia firm trzecich. Przejęła Versytec w marcu 2012 roku i działa w obu Amerykach, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Azji i Pacyfiku.

Rimini Street jest wiodącą firmą wspierającą oprogramowanie dla przedsiębiorstw, która pomaga firmom z listy Fortune 500, firmom średniej wielkości i małym przedsiębiorstwom działać bez zakłóceń. Firma pomogła klientom, w tym Yum Brands, Deutsche Post/DHL, Petco i National Grid. Wspiera operacje klientów w ponad 60 krajach. Rimini Street zapewnia również aktualizacje podatkowe i regulacyjne, wsparcie procesu instalacji i aktualizacji oraz poprawki dostosowawcze.

Usługi Rimini Street pozwalają uniknąć wymuszonych aktualizacji i prowadzą biznesową mapę drogową IT. Ich inżynierowie wsparcia mają co najmniej 20 lat doświadczenia w oprogramowaniu dla przedsiębiorstw. Zapewnia to szybkie rozwiązywanie krytycznych przypadków o priorytecie 1. Klienci mogą liczyć na 10-minutowy czas reakcji.

Oracle jest zaangażowany w spór sądowy przeciwko Rimini Street od 2010 roku. Firma programistyczna zaniżała ceny innych firm i opatentowała oprogramowanie. Sąd wydał orzeczenie na korzyść Oracle. Od tego czasu firma zapłaciła Oracle 90 milionów dolarów za rozwiązanie sprawy. Jednak pomimo niekorzystnego wyroku, Rimini Street zostało zmuszone do przeorientowania swojej strategii, aby móc konkurować z innymi firmami.

SAP i Oracle generują około 42 mld USD rocznego przychodu z tytułu wsparcia i konserwacji. Podczas gdy producenci oprogramowania pobierają od swoich klientów opłaty za regularną konserwację, często wycofują wsparcie dla starszych produktów. Wsparcie firm trzecich eliminuje tę dźwignię finansową dla sprzedawców i pomaga użytkownikom w utrzymaniu ich systemów.

Pracownicy firmy mają zróżnicowane pochodzenie. Większość stanowią kobiety, ale są też pracownicy z mniejszości etnicznych i innych grup. W większości są to członkowie Partii Demokratycznej. Ich średnia pensja wynosi 91 431 dolarów rocznie, a dziesięć najlepszych procent zarabia ponad 140 000 dolarów rocznie.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related Post